СПА
тимчасово не працює

Оздоровчий Комплекс ГРАНД ГОТЕЛЮ УКРАЇНА надає широкий спектр послуг, спрямованих на поліпшення як фізичного, так і емоційного стану наших гостей.

Професійні фахівці Оздоровчого Комплексу в індивідуальному порядку створять для Вас комфортні умови і нададуть Вам сервіс високого рівня.

Басейн з блакитною водою на 80 куб.м води розміром 10х4м оснащений гідро-хвилею для масажу та тренування, пропонує максимум розслаблення.

Вода в чаші постійно циркулює, підігрівається і проходить багатоступеневий цикл водопідготовки включаючи хімічну і механічну чистку c застосуванням обладнання фірми "BWT" (Бельгія).

Облицювання стін і підлоги виконана інкерманським каменем і кахлем.

Всюди інтер'єр і меблі в старовинному стилі. В інтер'єрі застосовані всі екологічно чисті матеріали: аккерманський камінь, дубовий паркет, килимове покриття з натуральних волокон.


А чого вартий зал водних процедур, витриманий в приємному блакитному кольорі !!! Після баньки або сауни, поринеш в холодну воду. Ось він - заряд бадьорості і енергії. У залі є фінська сауна, внутрішня обробка дуб абач, турецька парна оброблена мармуром, гідромасажні кабіни. До послуг гостей шампунь і гель для душу в кожної душової. Ароматна фінська сауна, клуби пара турецької лазні і повітряні бульбашки джакузі як самі по собі, так і в комплексі, дозволять гостям повною мірою насолодитися атмосферою нашого Клубу Здоров'я.
Після сауни Ви відпочинете і відновите сили в кімнаті відпочинку. Лежачи на м'якому шезлонгу, можна подивитися телевізор і випити чай, який в оздоровчому комплексі представлений в широкому асортименті.

В здоровому тілі здоровий дух!!!

У цьому абсолютно впевнені інструктора тренажерного залу.